Avea Habersiz Oyun Sitesi Aboneliği!

Murat H. |

Küçük kızım telefonda oyun oynarken bir mesaj geldi baktığımda ücretlendirme yazıyordu. Anlayamadım daha sonra araştırınca oyun oynamaya devam edebilmek için gelen mesajlara evet diyerek aslında aboneliklere evet diyormuş.

Avea müşteri hizmetlerini aradım 193 TL'lik oyun siteleri ücreti olduğunu söylediler. Servis numaralarını istedim eğer devam eden abonelik varsa iptal edelim diyerek ama göremediklerini söylediler. Yani benden parayı alıp kime verdiklerini biliyorlar ama bana vermiyorlar. Demek ki paylaşıyorlar ve sebebi tahminimce haftalık abonelik ücretleri almaları ve bu iş ne kadar uzarsa o kadar kar ve haksız kazanç etmeleri bu dolaylı bir yanıltmadır. Mağduriyetimin takipçisi olacağım.

Etiketler :

Bilgilendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ağustos
  09:14

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.08.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 04 Ağustos
  10:06

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş