Avea Habersiz MMS Paketi Eklemiş!

Fatih D. |

Annemin kullandığı faturasız hattı faturalıya çevirdim, hiçbir şekilde bana sorulmadığı halde bu hat üzerine MMS paketi işlemişler ve her ay 8 TL ekstra ücret yansıtmışlar. Ayrıca ilk ayın faturasına da 10 lira fazladan ücret eklemişler. 22 TL olması gereken fatura 40 TL geldi.

Annemin kullandığı telefon eski bir telefon ve MMS ayarı bile yok zaten. Ben SMS bile atamayan bir insana neden MMS paketi alıyım? Ayrıca 10 lira fazla faturayı da söylemezsek düzeltecekleri yok her ay acaba kaç kişiden bu şekilde ücret alıyorlar. MMS paketi için ne bir yere imza attım ne de onay için mesaj gönderdim ama kafalarına göre paket eklemişler.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Kasım
  16:42

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 28 Ağustos
  18:22

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş