Avea Habersiz İçerik Sağlayıcı Üyeliği!

Figen Aydın A. |

Avea tarafından herhangi bir bilgilendirme sunulmadan ve kesinlikle onayım alınmadan, ticari unvanı bulunmayan "icralık. Mobil" ismiyle ve 0850 532 0893 numaralı telefon kaydıyla internet üzerinden yanıltıcılık yapan firma veya şahıslara 56 TL ödeme yapılarak tarafıma fatura edilmiştir.

Konu ile ilgili müşteri hizmetlerini 15.09.2015 tarihinde arayıp şikayet kaydı oluşturmama rağmen, 21.10.2015 tarihine kadar herhangi bir geri dönüş olmadığından tekrar müşteri hizmetlerini aradığımda şikayet kaydımın silindiğini öğrendim. Yeniden şikayet kaydı açtırmak istediğimde ısrarlarıma rağmen bu konuyla ilgili şikayet kaydı oluşturulamayacağı bildirilmiştir. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Habersiz İşlemler İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Ekim
  16:12

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 22 Ekim
  10:30

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş