Avea Habersiz Gamifive Aboneliği!

Mehmet Ç. |

Biz operatörünüze güvenip faturalı hat kullanıyoruz, otomatik ödeme talimatı veriyoruz, Avea operatörümüz Gamifive adındaki firma ile anlaşmış online haksızlık yapıyorlar.

53268***7 no.lu telefon numaramdan adını hiç duymadığım sitesine hiç girmediğim bir paravan şirkete üye olduğum bilgisini alıp faturama aylık 20 TL ekstra yansıtılıyor, rızam dışında alına bu tutarların iadesini istiyorum.

Etiketler :

Habersiz İşlemler İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Ç.
  21 Temmuz
  15:03

  Hattımı bugün itibari ile kapatıyorum taahhüdüm olmasına rağmen yazıklar olsun Avea 20 TL için müşterini gözden çıkartabiliyorsun. Ama sinekli çorba içmeyen fazla kişi kalmadı

 • 17 Temmuz
  14:42

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.07.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Mehmet Ç.
  15 Temmuz
  09:39

  Hala bir sonuç yo yazıklar olsun Avea

 • 13 Temmuz
  12:07

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş