Avea Habersiz Abonelik Yapılmış!

Çağlar M. |

Geçen günlerde bir hukuk şirketinden mesaj aldım ve Avea A.Ş.'ye olan borcumun ödenmesi gerektiği söylenildi. Şaşırdığım nokta hiç bir zaman Avea abonesi olmadığımdı. 2 sene öncesine dayanan bir borcumun olduğunu öğrendim. Aslında bana ait olmayan ama T.C. numaramla teyit ettiğim bir borç. Bununla ilgili gerekli düzenlemeler yapılmasını istiyorum. Benim aboneliğim olduğunu görüntülü kanıtlamanızı isteyeceğim.

Etiketler :

Usulsüz Hat İşlemleri Borç-Adli-İdari Takip Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Temmuz
  14:25

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.07.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 24 Temmuz
  14:47

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş