Avea Habersiz Abonelik ve Haksız Kazanç!

Kenan G. |

Telefonumuza gelen mesajdan sonra Avea müşteri hizmetlerini aradığımızda birkaç servis aboneliğimizin olduğunu söylediler, kendimiz abone olmadıysak nasıl oluyoruz? Dikkatli olmak gerekiyor çünkü defalarca teyit almamıza rağmen faturamıza ücret yansıttılar. Neyse ki ufak bir meblağ ile kurtulduk.

Ayrıca kendilerinin bilgisi olmadığını söylediklerinden kayıt açtırdık fakat bugüne kadar bir yetkili çıkıp da yanıt vermedi bu aboneliğin nasıl başladığı konusunda.İnsanları saf yerine koyuyorlar, faturada ödüyorsun mis gibi ve belki birçok kişi farkında bile olmuyor. 1 liradan milyon tane olsa 1 milyon eder.

Etiketler :

Bilgilendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Kasım
  09:56

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 07.08.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 05 Ağustos
  14:10

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş