Avea Haberim Olmadan Platinium'dan Çıkarmış!

Burak D. |

Platinium müşteri hizmetlerinden yararlanmakta olan her ay 200 civarı fatura ödeyen bir müşteriyim. En son 758'i aradığımda tarife değişikliği yaptım. Sonra bir süre sonra aradığımda hizmetten çıkarıldığımı öğrendim. Düşük bir tarifeye geçiş yaptığım için. Fakat müşteri temsilcisi çıkarılacağımı bana çağrıda belirtmemişti. Sonrasında Avea 500'ü aradığımda kayıt oluşturulmasını istedim en geç 72 saat içerisinde geri dönüş yapılacak denildi ve geri dönüş yapılmadı.

Dün tekrar aradım sistemsel nedenlerden dolayı ilgili birime aktarılmamış ben tekrar oluşturayım 48 saat içerisinde geri dönüş yapılacak denildi. Çocuk oyuncağına döndü artık iyice. Memnuniyeti nasıl sağlarsınız bilemiyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ocak
  14:50

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 01.01.2014 tarihinde/tarihlerinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 30 Aralık
  14:14

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş