Avea Haberim Olmadan Adıma Hat Açılmış!

Mustafa Y. |

Turkiye.gov.tr üzerinden yaptığım sorgulamada adıma kayıtlı 2 hat olduğunu görüyorum. Bunlardan bir tanesini hali hazırda kullanmaktayım. Fakat diğer hat nereden çıktı. Diğer hat şu şekilde gösteriliyor:

507591****Bu hattın nasıl açıldığı, kimin tarafından açıldığı konusunda bilgi istiyorum. Bu hattan kaynaklı tüm faturaları kabul etmiyorum. Bu hattın kapanmasını istiyorum. Aksi durumda savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.

Etiketler :

Usulsüz Hat İşlemleri Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Haziran
  17:46

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 27.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 23 Mayıs
  09:02

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş