Avea Haberim Bile Yokken 71 TL Mobil Ödeme Kesintisi!

Mehmet Y. |

22. 02. 2013-22. 03. 2013 döneminde 40-50 TL arası gelmesi gereken faturam 131 TL civarı geldi. Müşteri hizmetlerini aradım durumu izah ettim. bana mobil ödeme yapıldığını söylediler. Durum incelendi bana geri dönüş yapılmasını beklerken bir türlü dönüş yapılmadı.

Tekrar aradım ve bana geri dönüşü yapıldığını beyan ettiler. Galiba sekreterimle konuşmuşlar. Bana mesaj geldiğini ve bu mesaja evet diye cevaplandırdığımı (aslı astarı yok tabi )bundan ötürü 71 tl faturama yansıdığını söylediler. Bana bunu ispatlayın. Dilediğiniz kişinin faturasına 71 tl yansıtın yada nasıl olsa ispatlamakla mükellef değilsiniz. Avea dan ayrılıp faturayı ödedikten sonra konuyu mahkemeye taşıyacağım.

Etiketler :

Mobil Ödeme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mayıs
  18:24

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 14 Nisan
  11:05

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş