Avea Haber Vermeden İnterneti Aktif Hale Getirmiş!

Sait M. |

Avea şirketi ne bir ay önce iki hattımı taşıdım. Ancak yaptıkları sözleşmelerde sadece telefon+ sms var bunu anladık fakat ben talep etmedikçe benim paketimde internet kullanımı yoksa GPRS'İ kapatmaları gerekir. Çünkü ben internet talep etmedim ancak çocuklarım bilinçsiz olarak internete girmişler ve iki hattıma da yaklaşık 200 TL ücret gelmiş.

Hesap kesim tarihi 27. 08. 213 bundan sonrada ne gelir bilemiyorum dün apar topar interneti kapattırdım ancak. Avea'nın benden aldığı bu parayı haksız buluyorum eğer benim paketimde internet yok ise ben dahil kim benim hattım üzerimden internete giriyorsa bağlantıyı otomatik olarak kesmesi gerekir.

Etiketler :

Bilgilendirme Paket-Tarife Aşımı İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Eylül
  14:04

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 13 Eylül
  15:27

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş