Avea Haber Vermeden İnternet Hızımı Düşürdü!

Soner D. |

Avea Kamu Mega tarifesini kullanıyorum. Yaklaşık 1,5 yıl oldu. 4GB internet paketim var. Yakın zamana kadar sorun yoktu internet hızım 8-10 mbit hızları görüyordu. Fakat bugün bir şey öğrendim. Avea kimseye sormadan haber vermeden bu tarifenin maksimum internet hızını 1mbps hıza düşürmüş!

Bunu hiç adil bulmuyorum. Hangi zamanda yaşıyoruz? 1mbps hız mı kaldı? Üstelik daha kotam dolmadan hızımın düşmesini yasal hakkımı elimden almak olarak görüyorum. En kısa zamanda bu durumun düzeltilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

İnternet/3G Hız Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Nisan
  12:56

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.04.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 09 Nisan
  09:43

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş