Avea Haber Vermeden İndirimsiz Tarife Uyguladı!

Umut P. |

Avea indirim süresi biten biten tarifemi onay almadan devam ettirmiş ve sonuç olarak yüksek fatura ödemek zorunda kaldım. Aynı durum eşimin hattı içinde olmuştu hatadır diye üzerinde durmadık fakat aynısı bana da olunca anlaşılan Avea bunu alışkanlık haline getirmiş kolay para kazanmanın yolunu bulmuş.

Etiketler :

Habersiz Paket Yenileme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Mayıs
  17:58

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 16.05.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 15 Mayıs
  12:44

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş