Avea Haber Verilmeden Yapılan 5454 Video Plus Üyeliği İçin 98 Tl Ödeme.

Kerim Y. |

Avea 02.07.2014 tarihinde telefonuma 5454'ten "video plus aboneliğiniz 2 gün sonra yenilenecektir. vergiler dahil haftalık 14 TL ye devam etmek istemiyorsanız İPTAL Müşteri hizmetleri :555738***** denilmektedir." yazılı mesaj gelmiştir. "Video Plus" isimli bir hizmet ve ya firmadan haberim dahi olmadığı için başka birşey olduğunu düşünüp bu mesaja cevap vermedim. Avea ağustos faturam 115.50 TL gelince müşteri hizmetlerini aradım. Bu ayki faturadaki 70 TL'nin Video Plus üyeliğinden alındığını söylediler. Böyle bir üyelik için başvurup kabul etmediğimi söylememe rağmen bir şey yapamayacaklarını söylediler. Acilen üyelik için alınan paraların hepsinin iadesi yapılmazsa yasal yollara başvuracağım.

Etiketler :

Habersiz İşlemler Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ağustos
  13:41

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.08.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 14 Ağustos
  10:22

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş