Avea Güya Beni Korumuş!

İlker D. |

Avea benim bilgim ve talebim olmadan hattımı saniyesi hepsi bir tarifesine geçirmiş ve 12 mb interneti 90 tl'ye satmıştır . 19 tl ye 1GB verdiğini düşünürseniz nasıl bir haksızlık olduğu ortada. Böyle yapmakla beni korumuş en ucuz tarifeye geçirmiş. Nasıl bir korumaysa. Madem koruyacaksın 19 tl'ye 1 GB satıyorsun niye öyle bir tarife ya da pakete geçirmiyorsun? Bir de dalga geçer gibi biz seni koruduk en ucuz tarifeye geçirdik diyorlar.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Habersiz Tarife Değişikliği Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  14:53

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 13 Aralık
  11:09

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş