Avea Güya Bana İndirim Yapmış!

Abdullah B. |

Avea firmasından geçen yıl 17 TL ye görüştüğüm paket bu yıl 28 TL'ye çıkmış. Hatta 35 TL civarı da güya indirim yapmışlar. Bu nasıl iş? Yıllardır biz sıkıntılarını çekiyoruz. Ahde vefa bu mudur? Temmuz ayından beridir ücretsiz sandığımız aramalarda ücretliymiş. 91 TL civarı ödediğim faturalar var. Müşteri hizmetlerini bile aramak için para ödüyoruz. Bu nasıl iştir? Firma yönetimi nasıl olur da mağduriyetlerimizi gidermez? Haberleri mi yok?

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Çağrı Merkezi Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Eylül
  09:24

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 10 Eylül
  08:11

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş