Fatih H. Teşekkür Mesajı

İlgi ve alakanız için teşekkür ederim

Avea Günlük İnternet Hatası!

Fatih H. |

09.10.2015 saat 07.47'de 100 mb günlük internet satın almak istediğimde paket onaylanmamış ve bununla ilgili bilgilendirme mesajı gelmemiştir. Birkaç kez daha talep yapmama rağmen yine onaylanmamıştır. Müşteri temsilcisine ulaşarak durumu kendisine aktardığımda oradan müdahale edemeyeceklerini ancak SMS yolu ile bu sorunun düzelebileceğini beklemede kalmamızı, gün içerisinde ilerleyen saatlerde onaylanacağını söylemiştir. "Günlük" paketin anlamı nedir? İhtiyacım olduğu anda kullanamadım, paketim ancak bir buçuk saat sonra ulaştırıldı. Müşteri temsilcisi gereken ilgiyi göstermedi ve arka arkaya mesajlarımın faturama yansıyacağını söyledi. Avea kişilerden bu şekilde haksız kazanç sağlamaktadır.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ekim
  15:31

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Fatih H.
  12 Ekim
  12:43

  İlgi ve alakanız için teşekkür ederim

 • 09 Ekim
  10:34

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş