Avea Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde Çekmiyor!

Ali Tuna G. |

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde başta Mardin olmak üzere şehir merkezi dahil, (köyleri hiç saymıyorum bile) hat çekmiyor 3G'yi geçtim edge bile gelmiyor. Özellikle Mardin Şanlıurfa Gaziantep otobanında komple Avea çekmiyor, kısacası Avea çekmiyor.

Elektrikler kesildiğinde Avea şebekenin gittiğini gördüm. Neyin kafasını yaşıyorsunuz? Yıl 2014 yarısı olmuş o kadar topladığınız paralarınızla biraz yatırımlarınızı AR-Ge çalışmalarınızı geliştirseniz.
Avea'dan çıkıp başka bir gsm şirketine geçeceğim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Erişim İnternet/3G Hız Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Haziran
  15:16

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.06.2014 tarihinde/tarihlerinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 09 Haziran
  13:05

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş