Avea Güncel Fatura Sorgusu Çalışmıyor!

Ebru U. |

Turkcell'den Avea'ya yeni geçiş yaptım. Ancak yaklaşık 2 haftadır Avea Online İşlemler de,fatura İşlemleri menüsünde Güncel fatura ve kullanım bilgilerini sorguladığımda;
İşleminiz gerçekleştirilemiyor.Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz...uyarısı ile karşılaşıyorum.İlk 2 hafta boyunca gayet sağlıklı sorgu yapabiliyordum.

Fatura kesim tarihime yakın bir zamanda böyle bir sorun yaşamak hiç hoş değil.Üstelik bu durumu Avea web sayfasından bildirdiğimde,Müşteri Hizmetleri Yetkilisi "GÜNCEL" yazıp 5555'e sms gönderebilirsiniz diyor ancak ücretlendirme konusunda hiçbir uyarısı olmuyor.Kabarık bir fatura ile karşılaşmak istemem ve var olan ücretsiz bir uygulamadan da sağlıklı faydalanmak isterim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Web Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Eylül
  17:14

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Ebru U.
  14 Haziran
  10:51

  Avea'ya Turkcell den geçiş yapan ve yıllık aboneliği bulunan yeni müşterisiyim.Online İşlemlerden güncel tutarımı sorguladığımda sürekli artan bir fatura tutarı ile karşılaşıyorum.Bunu Müşteri Hizmetlerine ilettiğimde fatura kesiminde indirimlerin düşeceği belirtiliyor.Ancak sözleşmeli Süper İkili 4GB tarifesinden 29 TL tutarı ile yararlanmam gerekirken şu an 47,67 TL rakamına ulaşmış bulunmakta.Avea neye göre ücretlendirme yapıyor,anlayabilmiş değilim.Ayrıca bir başka sorun ise E-Fatura aboneliğim olmasına rağmen 10 Haziran da kesilen faturam,13 Haziran olmuş hala e-mail adresime ulaşmadı.Ayrıntılarını da yine online işlemlerden göremiyorum.Malesef Avea da profesyonel bir hizmet alamıyorum

 • 10 Haziran
  14:53

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş