Avea GSMobile Bıktırdı!

Mehmet Ö. |

"An itibarı ile operatör değiştiriyorum." 30 tl yükledim ve Bal 500 alamadan Bal 250 paketi yenilendi. Hemen GSMobile'ı aradım ve hiç kullanmadığım 250 paketinin yerine 500 paketinin verilmesini istedim. Daha önce defalarca gördüğüm bu işlemi GSMobile yapamıyor. Sorun, Avea Bireyseli arayamıyorum bu hattan. Geçiyorum başka operatöre. Avea bulsun benim gibi müşteriyi. 1 adet konuşma 1 adet data hattıma son 1 yılda 1500tl ödedim. En çok konuştuğum numarayı da kontrol etsinler çünkü onu da geçireceğim. "ADAM" gibi, müşterisinin istediği zaman ulaşabildiği bir operatöre geçeceğim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Haziran
  18:12

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 01 Mayıs
  12:47

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş