Avea GS Mobile Jet Modem Faturam İki Katından Fazla Geldi!

Arif K. |

Avea GS Mobile Jet Modem kullanmaktayım numarası 551 4434534. Ayın 18'inde 5 GB'lık kotam dolmuş ancak Avea Jet yazılımındaki sorun sebebiyle Sms bana ayın 21'inde geldi ve o günden itibaren modemi kullanmadım. Ancak geçenlerde online işlemlerden güncel fatura bilgisi sorgulamamda normalde 30 TL ödediğim faturamın 70 TL'yi geçtiğini gördüm. En kısa zamanda düzeltilmesini istiyorum. En azından geç bildirim sebebiyle bir orta yol bulalım.

Etiketler :

Mobil Modem Kota Aşımı Mobil Modem Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ekim
  16:37

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 27.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 26 Haziran
  13:14

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş