Avea GPRS Ücreti Olarak 40 TL Fazla Alıyor!

Übeydullah A. |

Avea faturam 25 TL'yi geçmeyecek şekilde 12 ay taahhüt ediliyor ve GPRS ücreti olarak 40 TL'den fazla ücret kesiliyor artı bir de bunun vergileri ve sonuç faturam 83.50 TL. GPRS ücreti ve vergilerinin fatura bedelinden düşülerek 25 TL olan sabit ücrete dönmesini istiyorum. Eğer GPRS'yi kapatma durumu varsa kapatılmasını istiyorum TTNET gezgin modemim bilgisayar ve tabletime takıyorum. Aşırı indirmede yapmadım lakin faturayı görünce şaşkınlık içinde kaldım.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Eylül
  13:19

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 16 Eylül
  16:06

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş