Avea GPRS Ücreti Çıkarıyor!

Mustafa Kemal B. |

Daha önce kullanmakta olduğum Blackberry servislerimi kullanmadığım sebebi ile kapattım. Daha sonra hattıma 1 gb internet paketi tanımlattım. Bu ay faturam normalde 50 TL gelmesi gerekirken 148 TL geldi. Faturamı incelediğimde Avea'nın bana GPRS ücreti gönderdiğini gördüm.

Daha sonra müşteri temsilcisi ile görüştüğümde Blackberry servislerine internet paketinden yararlanamadığımızı sadece GPRS üzerinden veri gönderildiğini söylediler. Hayatımda duyduğum en tuhaf cevap ile karşı karşıyayım. Hattıma internet paketi tanımlı ama internete GPRS üzerinden çıkıyorum. Ben bunu kabul etmiyorum ve önümüzde ki dönem faturam daha 10 günde 150 TL olmuş vaziyette. Acilen düzeltilmesini istiyorum.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Kasım
  14:06

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.08.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 04 Ağustos
  01:17

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş