Avea GPRS Ücreti!

Emine S. |

Geçen ay Faturam 119 TL geldi. Müşteri Hizmetlerini arayıp internete erişimin hiçbir şekilde izin verilmemesini kapatılmasını söyledim. Müşteri Temsilcisi kapattığını söyledi ve tekrar tekrar sorarak kapatıldığını yinelettim. Fakat bu ay Faturam 139 TL geldi. Ayrıca mesajda 39 TL lik kullanımın da henüz faturalanmadığı belirtilmiş. Yani 180 lira toplamda.

İnternetten telefon faturamı kontrol ettim. Geçen ay 53 TL'lik ve bu ay da 81 TL'lik GPRS kullanımı görünüyor.Nasıl oluyor da interneti kapatın dediğim halde kapatmazsınız. Telefon görüşmemin dinlenilmesini talep ediyorum ve haksız faturanın iptalini.Aksi takdirde tüketici mahkemesine başvuracağım.Sakın bu mesaja standart cevaplarınızdan yollamayın.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Eylül
  17:23

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 10 Haziran
  17:23

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş