Hasan Ç. Teşekkür Mesajı

Müşteri temsilcisi beni arayarak taleplerimi kabul etti. Bende Avea kullanmaya devam edeceğim

Avea Gprs Kullanımı İçin Gelen Ücret!

Hasan Ç. |

28 Mayıs 2015 tarihinde Avea kartımı akıllı telefona takmamla beraber hiç uyarı olmadan GPRS üzerinden 45 MB bir şey indirildi. Bu indirme sonucu 40 TL bir ücret güncel faturama yansıtıldı. Avea'yı 2 defa aramama rağmen uyarısız indirilen (her neyse bilmiyorum) bu 45 MB için istenilen ücretin geri alınmasını istedim. Fatura kesimi olmadan bir şey yapamayacaklarını söylediler. Bu hukuksuz ücretlendirme işleminin geri alınmasını talep ediyorum. Ayrıca yaklaşık 5 yıldır kullandığım Avea'dan bu ücretlendirmeden dolayı (eğer sorun lehime çözülmezse) ayrılacağımı bildiririm.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan Ç.
  24 Haziran
  23:04

  Müşteri temsilcisi beni arayarak taleplerimi kabul etti. Bende Avea kullanmaya devam edeceğim

 • 16 Haziran
  09:00

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.06.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 15 Haziran
  11:25

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş