Avea Görüşmelerim Sürekli Kesiliyor!

Batuhan K. |

Takribi 1 yıldır Avea kullanıyorum fiyat açısından biraz daha uygun olduğu için. Ben kullanmaya başladığım günden beridir süregelen bir şikayetim var. Birisi ile 45 saniyeden uzun kesintisiz görüşme yapmam mümkün olmadı. Ben esnafım bir müşteriyle konuşurken zırt pırt telefon kesilmesi ne demektir bilirsiniz. Bana bu konu ile alakalı tatminkar bir çözüm sunulmazsa Turkcell'e geçmeyi planlıyorum. En fazla 5 lira daha veririm o yani.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ekim
  17:24

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.07.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 02 Temmuz
  18:44

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş