23 Mart 2013

Avea Görüşme Kayıtlarının İncelenmesi!

3 yıllık Avea kullanıcısıyım. 2 hattım var. Avea ile yaşamış olduğum bir problem ile ilgili Avea müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmeler incelenerek Avea tarafından hata bulunmadığı beyan edilmiştir.

Ben müşteri olarak Avea müşteri hizmetleri ile yapılan hata olmadığı söylenen görüşmeleri talep ettim bu görüşmeleri vermemesi Avea'nın kurum değerlerinden müşterilerimize yakınız, ihtiyaçlarına en uygun çözümleri biz sunarız kararlarımızı şeffaf bir iletişimle paylaşırız
ilkesine ters düşmektedir ve hiçte şeffaf değildir.

Avea tarafından sözde şeffaf olan aleyhime verilen karardan dolayı görüşme kayıtlarını incelenerek istemem en tabii doğal hakkımdır.İlgili kanuni dayanak nedir Avea açıklasın.

Murat 123 Okunma

Cevaplar

 • Murat02 Nisan 2013

  Avea'nın kurum değerlerinden müşterilerimize yakınız, ihtiyaçlarına en uygun çözümleri biz sunarız kararlarımızı şeffaf bir iletişimle paylaşırız ilkesine yakışır davranışta bulunmamasından dolayı hattımı VODAFONE a taşımış bulunmaktayım. Avea halen ilgili kanuni dayanak doğrultusunda cevap verememiştir sizce neden keyfi yaptırımlar uygulamasından dolayı..

 • Murat25 Mart 2013

  şikayetim şikayetvar.com üzerinden olması sebebiyle avea ilgi kanuni dayanağın maddeleri ile buraya yazmasını talep ediyorum. Avea'nın kurum değerlerinden müşterilerimize yakınız, ihtiyaçlarına en uygun çözümleri biz sunarız kararlarımızı şeffaf bir iletişimle paylaşırız ilkesine uysun avea.

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Mart 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Murat23 Mart 2013

  bu konuyla ilgili avea neye istinaden müşteri hizmetleri görüşme kaydını vermemektedir. istenilen sadece avea müşteri görüşmesidir. İlgili dayanak kanuni madde nedir avea açıklasın.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön