Avea Görüşme Kayıtlarını İstiyorum!

Murat G. |

2011 yılında nisan ayı gibi Avea'dan aradılar her 1000 dk 1000 sms 35 TL olacak dendi. Tamam dedim. Son zamanda gelen faturalar 56 TL olunca bende kızdım Vodafone'a geçtim. Son faturayı ödedim Avea'dan kurtuldum derken 1 gün farkla bir fatura daha geldi 56 TL. Hiç konuşmadım benim fatura bedelim de 35 TL olması lazım Avea'yı aradım. Meğer ilk 6 ay 35 2. 6 ay 45 1 yıl sonra ise 55 TL olacakmış mış diyorum çünkü beni arayan bayan bundan hiç bahsetmedi Avea'dan görüşme kayıtlarını istiyorum.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Bilgilendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Eylül
  08:24

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 18.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Murat G.
  22 Haziran
  17:05

  hep araştırıp size bilgi verilecek deniliyor açıkcası ben bu siteye şikayetimi yazarken beklentim daha yüksekti ama olmadı. yapacakları o günkü kayıdı dinlemek bana da yazılı dökümünü vermek.. ben zaten tüketici heyetine gittim gerekli bilgilendirmeyi aldım yasal sürecide yakında başlatacağım teşekkürler.

 • 18 Haziran
  01:28

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş