Avea Gönderdikleri Açıklamada da 25 TL Yazıyor 31,5 TL Alıyor!

Seyhan V. |

Bulunduğum Avea tarifede 12 ay 25 tl ile ücretlendirilir diye sözleşme yaptım 6-7 ay oldu 31,5 tl fatura gelmeye başladı. Gelen faturanın açıklamasında da 12 ay süre ile 25 tl ödeyeceksiniz diyor. Faturalar 31,5 geliyor bu kadar göz göre göre bu yapılır mı ya? Meydan bu kadar mı bunlara kaldı hiç mi hesap soran yok?

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Mayıs
  15:15

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 29.04.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 28 Nisan
  13:37

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş