26 Mart 2013

Avea Gönderdiği Maç Bilgilerinin Ücretini Benden İstiyor!

8 yıllık bir Avea kullanıcısı olarak Avea tarafından çok fazla mağdur edilmekteyim.Öncelikle hattımı 6 aylık bir süre için Vodafone'a taşımıştım.Tekrardan Avea ya dönmek için Eskişehir'de bulunan bir Avea şubesine başvurdum.

Öncelikle istediğimin kesinlikle geçiş ücretinin olmaması ve sabit ücret ödemek faturamda beklemediğim istemediğim ve kullanmadığım onayımın olmadığı hiçbir işlemin tutarı olmamasını istediğimi Avea bayisindeki personele söyledim.

Bunun üzerine kendileri bana Fenercell'i önerdiler ve ben üstüne basarak istediklerimin dışında birşey olmamasını istediğimi belirttim.Ancak faturamı incelediğimde geçiş ücreti ve anlamadığım birçok ücretin olduğunu gördüm.

Hakan 44 Okunma

Cevaplar

  • Hakan 27 Mart 2013

    Böyle bir mesaj atarak avea sorumlulugunu üzerinden atmaya çalışıyor. İrtibat numaralarımdan bana ulaşılamadıgını söylüyor ama nasıl oluyorsa o irtibat numarasına mesaj atabiliyor. Madem irtibat numarama ulaşılamıyor mesajınız nasıl bana ulaşıyor. Avea bunun gibi işlemlerin hepsinde bu şekilde sorumlulugu üzerinden atarak müşteriyi magdur ediyor. Yapmış oldugum şikayetin sonucunda ilgili işlemin yapılmasını ve tarafıma gerekli bilginin verilmesini istiyorum. 23. 03. 2013 tarihinde avea müşteri hizmetleri ile görüşüp GSM görüşmesi dışında tüm servislerimin kapatılmasını istemiştim ve bu şekilde yapıldıgı söylenmişti ancak halen bilgi mesajları geliyor.

  • Hakan 27 Mart 2013

    Merabalar, Az önce Avea tarafından tarafıma bir mesaj iletildi. Mesajın içeriği şu şekilde ; Başvurunuzla ilgili bilgi vermek için irtibat numaralarınızdan size ulaşılamamıştır.Detaylı bilgi için avea 500 yada 4441500'u arayabilirsiniz. Bu şekilde bir mesaj geldi.Böyle bir mesaj atarak avea sorumlulugunu üzerinden atmaya çalışıyor.İrtibat numaralarımdan baan ulaşılamadıgını söylüyor ama nasıl oluyorsa o irtibat numarasına mesaj atabiliyor.Madem irtibat numarama ulaşılamıyor mesajınız nasıl bana ulaşıyor.Ve avea bunun gibi işlemlerin hepsinde bu şekilde sorumlulugu üzerinden atarak müşteriyi magdur ediyor.Yapmış oldugum şikayetin sonucunda ilgili işlemin yapılmasını ve tarafıma gerekli bilginin verilmesini istiyorum. Teşekkürler iyi çalışmalar.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön