Avea Goller İletişim Servisi Üyeliği!

Daran K. |

Hiçbir onay işlemi vermediğim halde telefonuma 14 TL ücretlendirildiğime dair mesaj geldi. Müşteri hizmetlerini aradığım da son derece lakayıt bir şekilde onaylamazsam işlemin olmayacağını söylediler.

Bu durum bir çok kişinin başında ve Avea böyle bir soruna neden göz yumup ortak olur. Bu durumu TK'ya dilekçe ile ileteceğim artık bu yanıltmanın bitmesi gerek. Hakkım olan iade ve özrün yapılması için gereğini istiyorum.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Temmuz
  12:30

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.07.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 13 Temmuz
  09:44

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş