Avea Girmediğim İnternetin Parasını Aldı.

Saadet B. |

Bugün 14.30'da 20 tl yükleme yaptım. Sonra sahibinden.com'a girmek istedim. Ancak giremedim, bağlanamadı bir türlü ve ardından şak diye hattımdan 11.50 tl düşüldü. O sırada müşteri hizmetlerini aradım "şu anda göremiyorum ekranımda" dedi ve 4.50 tl daha düşüldü. 2 saat sonra tekrar aradım "11.50 tl'nin açıklaması nedir" dedim "internete girmişsiniz" dedi sanki girdimde film indirdim! Peki diyelim ki girdim ki nasıl bir tarifedir bu bağlanamadığım bir internet için bu kadar yüksek bir ücret alıyor." 4.50 tl" nedir dedim? Yine "internet" dedi "ancak ben hücresel veriyi kapattım" dedim demesin mi bana "siz kapatsanız bile bizde açık". Böyle mantıksız bir sistem görmedim. Kesinlikle 16 tl'mi geri istiyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Şubat
  10:30

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Saadet B.
  31 Ocak
  18:04

  Avea mı?Allah bir daha düşürmesin!!!

 • 24 Ocak
  09:05

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş