Avea Gereksiz Yere Telefonda Oyalıyor!

Volkan S. |

Hattımla ilgili görüştüğüm Avea müşteri hizmetleri yetkilisi sırf beni hatta tutabilmek için, sistemin açılmasını bekliyorum vs diyerek 20 dk hatta bekletti. Boş yere hatta tutuyorsunuz ikazım üzerine işlemi iki dakikada halletti. Bu ayıptır, bu her gün milyonlarca para harcayıp reklam yapan bir firmaya fazladan 5 dk. telefonda tutayım da cebinden bir kaç kuruş daha alıyım mantığı yakışmıyor! Helal etmiyorum..

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Personel Çağrı Merkezi Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Aralık
  14:47

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 20.11.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 19 Kasım
  15:15

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş