Volkan K. Teşekkür Mesajı

gerekli incelemeleri için teşekkür ediyorum.

Avea Gereksiz TL Kesintisi Yapıyor.

Volkan K. |

Bugün bana bir sms geldi XX paketinizin internet kullanımından 400 küsür mb kullanım hakkı kalmıştır diye telefonumla o saatte dışardaydım ve internetimi hiç kullanmadım paketim az kaldı diye sonrasında eve geldim ve wifiden bağlandım telefonumun internet paketi az kaldı diye aniden Avea'dan bir mesaj aldım ve internet paketiniz tükenmiştir. Peki diyorum hadi benim cihazımda açık bir uygulama falan vardır yemiştir paketimi evimde oturduğum yerde wifi ile bağlı iken birkaç uygulamada geziniyorum bildirim geliyor kullanım miktarı şu kadar diyip TL kesiliyor. Wifi ile bağlı iken nasıl oluyor da Avea benden hücresel bağlantı ücreti kesebiliyor? Müşteri hizmetlerini aradım arıza kaydı alınmadı.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Volkan K.
  05 Şubat
  12:13

  sorun çözülmedi

 • Volkan K.
  25 Ağustos
  17:50

  gerekli incelemeleri için teşekkür ediyorum.

 • 24 Ağustos
  13:46

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.08.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Volkan K.
  19 Ağustos
  16:31

  Aveadan bir yetkili benimle iletişime geçti gerekli inceleme yapılıp dönüş yapmalarını bekliyorum.

 • 19 Ağustos
  09:51

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş