Avea Gereğinden Fazla Fatura Yansıtmış!

Burak D. |

0554 318 **** no'lu hattımın cihaz kampanyası vardı. Hattım tamamen iptal olmuş ve cayma bedeli vs ile cihazı aldığım tutardan fazla bir rakam yansımış faturama. Öncelikle bununla ilgili bir itirazım var. Total fatura tutarım 2.700 küsür bir rakam çıktı ve buna taksitlendirme yapılamayacağı belirtildi.

Daha önce platinum müşteri hizmetlerinden yararlanıyordum. Şimdi oradan da atılmışım tabi. Sonuç olarak fatura tutarına itirazım bulunuyor mümkün değil o kadar çıkması ve asıl ödemem gereken tutarı ise taksitlendirmek istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Habersiz İşlemler Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak D.
  09 Mart
  14:30

  Memnuniyet açısından hiçbir çaba sarfedilmemiştir.

 • 08 Mart
  11:50

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.03.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 06 Mart
  10:50

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş