Avea Gerçekten de Hayatımı Değiştirdi!

Şahla Orujova B. |

Uzun yıllardır Avea kullanıcısıyım. Daha öncelere telefonumla ilgili sıkıntılar yaşıyordum fakat çok fazla da önemsemiyordum. Telefonumu değiştirip internet de kullanmaya başlayınca gerçekten de Hayatın Avea ile değiştiğini fark ettim. Evde işte sokakta kesinlikle internet kullanamıyorum. Bu konu ili ilgili bir kaç kez çağrı merkezini aradım amma değişen hiç bir şey olmadı. Telefonumu Avea'dan aldığımdan 1,5 yıl daha bu duruma katlanmak durumundayım...

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Erişim Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Aralık
  16:30

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 11 Kasım
  15:36

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş