Avea Genel Merkez Kendi Hatasını Bayiye Kesiyor!

Yaset K. |

11/05/2015 günü İstanbul/Çataldaki 1530656 kodlu bayiye giderek 0-507******** numaralı hattımın eksik evraklarını genel merkeze göndermeye çalıştım. Ancak Avea'nın sisteminden kaynaklanan bir hatadan dolayı işleme gerçekleştiremedik ve müşteri hizmetlerini aradık ve sırasıyla D***** , M****, A**** ismindeki kişiler ile görüştük. Hepsi farklı farklı bilgiler verdi ve işlemimi gerçekleştiremedim. Avea genel merkez yöneticileri sorun 1530656 kodlu bayiiniz de değil sorun işi bilmez, işlemden anlamaz müşteri temsilcilerinizde bence müşteri temsilcilerini eğitime tabii tutun. Gerekirse tüm hepsinin ses kayıtlarıda gönderebilirim. Sorunun incelenmesini cezayı bayiiye değil müşteri temsilcisine kes!

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yaset K.
  14 Mayıs
  15:31

  Avea 14/05/2015 günü aramışsınız bana ulaşamamışsınız yalan söylemeyin benim telefonum görevim gereği 7/24/365 devamlı açıktır ha ulaşamamışsınız ise bu benim suçum değil Avea operotörü nün suçu sizin hattınız çekmiyor bunu da tüketiciye kesmeye kalkmayın bu servis sağlayıcısından kaynaklanıyor

 • 14 Mayıs
  15:17

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.05.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 12 Mayıs
  15:38

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş