Avea Gelen Mesaj!

Bünyamin B. |

Bana Mizan hukuk bürosundan gelen mesaj aynen şöyle "B..... B.... yasal takipteki Avea borcunuzu bugün mesai saatleri içerisinde ödemeniz halinde indirim yapılacaktır.ödeme olmaması durumunda ise gayrimenkul -maaş ve mevcut ikametinize haciz işlemi yapılacaktır.021621***** -021665*****" daha önce yine geldi Avea müşterisi olmadığımı söyledim isim benzerliği dediler kapandı şimdi yine geldi. aradım birde üstüne azar işittim. Avea firmasını şiddetle kınıyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  15:50

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.05.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 15 Mayıs
  14:03

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş