Avea Geçmişe Ait Borç Çıkardı!

Osman G. |

Yıllardır Avea hat kullanıcıyım. 2004 yılına benim adıma kayıtlı bir numarayla ilgili olarak üzerime kayıtlı aktif Avea hat sahibi olmama rağmen bana ulaşılmayıp babamın adına kayıtlı numaradan ulaşıp borcum olduğunu yasal takibe düştüğüme dair mesaj atılmış.

Babam hukuk bürosunu arayıp görüştüğünde bayan arkadaş bana ulaşamadığını söylüyor. 2007'den beri Avea hat sahibiyim nasıl oluyor da ulaşılamıyor. 15 dakika içinde yatırmazsanız evinize icra göndereceğim diyor. Ben konuştuğumda bana hatla ilgili sorularıma cevap vermek yerine kesinleşmiş borcu var hiçbir şey yapamazsın deyip çok fütursuzca tavır ve sözler karşı karşıya kaldım.

Etiketler :

Bilgilendirme Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ekim
  14:29

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 01.10.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 14 Eylül
  15:50

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş