Avea Geçiş Yaptığım Halde Bana Fatura Kesildi!

Evrim D. |

19.8.2014 tarihi itibari ile Avea'dan T** numara taşıdım. 22.8.2014 hesap kesim tarihim idi. Hattımın taşınma işlemi 24.8.2014 tarihinde bitmiş Avea'nın söylediğine göre. Oysa telefonum 1 hafta kapalı kaldı. 24.8.2014 tarihinde geçiş tamamlandığı için için son bir fatura çıkmış. Kullanmadığım ayın faturası çıkıyor. Bunun yasal olmadığını düşünüyorum. Ayrıca kullanıcı haklarına da saygısızlıktır. Telefonu kullanıma kapatıp, bir sonraki aydan bir gün alarak işlem yapıp, fatura çıkartmak etik değildir. Avea ile ilgili bu durumu tüm GSM kullanıcıları ile paylaşmak istedim.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Evrim D.
  18 Aralık
  17:32

  bana verdikleri yanıt biz size dönüş yapacağız şeklinde idi. bu cevapsa ve çözümse tebrik ederim

 • Evrim D.
  25 Eylül
  14:45

  Avea müşteri hizmetleri ile 2. turumuzu da tüketicilerle paylaşmak istedim. beni arayıp yukarıda belirtmiş olduğum bilgilendirmeyi yaptılar. ekim ayına ait kullanmadığım hattın ücretini ödeyeceğimi bir kez daha vurgulamış oldular. bunun da yasal hakları olduğu konusunda iddialı olmalarına ayrıca hayret ettiğimi belirtmek isterim.
  avea ile ilgili bir kez daha düşünmeden lütfen hattınızı lütfen aveaya taşımayın ya da avea ile ilgili işlem yapmayın diye bir kez daha kullanıcıları uyarmak isterim.

 • 25 Eylül
  13:00

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 25 Eylül
  11:44

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş