Avea Geçiş Ücreti Yansıttı!

Ayse K. |

Gs jet modem kullanmaktaydım. Taahhüdü bitince kapatmak istedim. Müşteri hizmetlerini arayıp kapatmak istediğimde kontörlüye çevirelim denildi ve çevirmek için 20 tl geçiş ücreti istediler. Ben olmaz dediğimde sizden geçiş ücreti almayalım denildi. Özellikle sordum olmayacak değil mi diye ama benden 20 tl geçiş ücretini faturama yansıtmışlar. 63 tl fatura gelmiş ve ben bunu ödemek istemiyorum. Bu sefer yasal yollara başvuracağım gerçekten de. Kesinlikle ve kesinlikle bir daha da asla Avea kullanmayacağım.

Etiketler :

Bilgilendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Aralık
  15:13

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 20.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 20 Kasım
  11:57

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş