Avea Geçiş İşlemlerim Durdurulmuş!

Şükriye A. |

26 ocakta Avea ya geçiş için başvuru yaptım. Fakat bilgim yokken geçiş işlemlerim durdurulmuş. ben eksik evrak vermememe rağmen durdurulmuş. Bende 1 şubatta Vodafone da faturam yenileneceği ve taahhüt sözümün cezası 1 ay daha artacağı için çağrı merkezinden arayıp geçişimi durdurdum ama Avea buna rağmen ayın 3ünde benim geçişimi yaptı.

İşlemlerin gecikmesi nedeniyle Vodafone a fazla ceza ödedim. Avea yı defalarca aradım ama hiç ilgilenmedi. Avea bu haksızlığı hemen gidermeli. Büyük ilgisizlik vardır. Avea sorunları çözemiyor. müşteri hizmetleri ezberlenmiş laflardan başka bir şey bilmiyor. Geri dönüş ve çözüm yok.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Numara/Hat Taşıma Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Mart
  15:40

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.02.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Şükriye A.
  15 Şubat
  17:13

  Müşteri hizmetleri bu olayı çözemediği için zaten onlardan şikayetçiyim.inceleme başlatıldı deniyor çözüm yok.aynı cevabı sizde veriyorsunuz.aveanın çözümsüz çözümlerinden sıkıldım.ben hakkımı istiyorum.çözemezseniz hakem heyetinde hakkımı arayacağım

 • 15 Şubat
  16:04

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş