Avea Gecenin 4'ünde Rahatsız Ediyor!

Ahmet E. |

Avea hattımdan kaç seferdir özellikle gece 4 civarları evet yanlış duymadınız gece 4'te telsiz kullanım ücreti olan 1.3 lirayı önce kesiyor, sonrada gündüz mesajını gönderiyor. Arkadaş beni gece niye uyandırıyorsun uykunun en güzel yerinde? Zaten bütün gün çeşitli yerlerden Avea'da dahil olmak üzere bir ton bildirim mesajı alıyoruz. Kaçıyor muyuz biz haksız yere alınan 1.3 lirayı ödemekten? Gece gece hayrolsun deyip baktığımız mesajı neden kızarak kapatıyoruz. Her şeyi sisteme bağlayın sistem istediği saatte göndersin mesajları. Biraz insana biraz müşterilerinize saygı gösterin.

Etiketler :

Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  15:43

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 18.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 16 Aralık
  15:47

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş