11 Aralık 2014

Avea Geç Ödedim Diye Kapandı Aynı Numarayı Kullanamıyorum!

Faturalıya geçeli 2 ay oldu sadece ve bir faturayı geç ödedim diye numaramın kapandığını ve bir daha bu numarayı kullanamayacağım söyleniyor. Yıllardır kullandığım Avea, bir ay geciken fatura yüzünden numaramı tamamen kapatıyor, böyle saçmalık mı olur?

Çalıştığım firma, arkadaşlarım, sosyal yaşantım ve iletişim kurduğum herkeste bu numaram var, telefonda bayana bu beni sıkıntıya sokar diyorum, aynı şeyleri tekrarlayıp duruyor, sistem önlerinde, 210 TL fatura ödemesi yaptım dün, nasıl olur da aynı numarayı kullanamıyorum aklım almıyor.

Yıllardır kullanıyorum ve 1 aylık gecikmede uygulanan prosedüre bakar mısınız? Bana numaramı tekrar kullanmam için yardımcı olabilecek bir Allah'ın kulu yok mu?

Mehmet 230 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet08 Ocak 2015

    Yaşadığım sorun ile ilgili olarak yıllardır kullandığım böyle büyük bir firmanın 210tl ödeme yaptığım halde bizim istediğimiz zamanlarda ödeme yapmadınız diyerek egoistçe davranarak hiçbirşey yapamayıp yeni hat almamı söylemesi hem şahsımı çok üzdü ve sinirlendirdi. Bir daha bu firmayı kullanmayacağım, kullandırtmayacağım, ki zaten Turkcell faturalı hat aldım. Ben de teknoloji sektöründeyim, bu saçmalığı elimden geldiğince herkese duyurup bu firmayı kullanmamaları şeklinde telkinlerde bulunacağım. Beni mağdur eden ve süreç içerisinde işlerimin aksamasına yol açan sözde profesyonel bu amatör insanlarla çalışmak hataymış bunu anladım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön