12 Eylül 2013

Avea Fixmobi Konusunda İlgisiz Davranıyor!

Fixmobi isimli sözde video portalı rızam ve bilgim olmadan abonelik ücreti cep telefonu faturama yansıtılacak şekilde beni abone yapmıştır. Durumun farkında olmadığım için bana yollanılan sms mesajlarına cevap vermediğim için her hafta faturama 10 TL. eklenmiş ve toplamda 50 TL gibi bir ücret bu ay Avea faturamla bana intikal ettirilmiştir.

Müşteri hizmetlerini arayıp açtıkları sahte aboneliğimi iptal ettirdiğim ve hizmeti kullanmadığım halde ücretlendirme Avea üzerinden yapıldığı için para iadesi mümkün değil denmiştir. Fakat kullanıcıların siteye üye edilmeleri için rıza, onay ve imza alınmamaktadır.

Dağhan 172 Okunma

Cevaplar

 • Dağhan04 Ekim 2013

  Bu ay ki faturam da da "İçerik Servisleri" adı altında 15TL. tutarında bir fazla hesaplandırma var. Vergiler ile toplandığında sabit ücretledirmeyi geçmektedir. Yaklaşık 10 yıldır kullandığım operatörünüzü şimdiye kadar sabit kampanyalı ve kamu tarifeli faturalandırma şekliyle ödüyordum. Bu ay da dahil olmak üzere bu limitin epey üzerine çıkan faturalar sebebiyle fazlasıyla mağdur oldum. Bu "İçerik Servisleri"nden nasıl kurtulabilirim? Lütfen gereken işlemlerin yapılmasını rica ediyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Eylül 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 17.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Dağhan17 Eylül 2013

  AVEA şikayetim ile ilgili benimle herhangi bir şekilde iletişime geçmediği gibi, haksız ücretlendirdiği faturayı da tahsil etti. Paramı iade alabilmem için gerekli işlemlerin yapılmasını diliyorum.

 • Dağhan14 Eylül 2013

  Sisteminizden kontrol ederseniz iki adet 38 TL. Sabit ücretli hattımın 94.75 TL. Ve 84.50 TL. Olarak fahiş bir şekilde faturalandırıldığını göreceksiniz. Ayrıntıda da göreceğiniz üzere bu konuşma, mesajlaşma ve internet vs. bedeli değil tamamen Fixmobi internet sitesine gidecek olan paranın miktarıdır. Düzenin bir parçası olarak şirket adınızı kötüye çıkmadan bir an evvel duruma müdahale etmenizi diliyor, ödemem gereken sabit ücret üzerine eklenmiş haksız kazancın tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön