Avea Film Paketini İptal Edemiyorum!

Adnan Ç. |

Bir yıldır Avea'nın her yöne 500 DK 1000 sms ve 1 gb lık paketinin üyesiyim.Telefonum internetsiz vede eski telefon olmasına karşın istemediğim vede haberim olmaksızın film servisine abone edildim.Defalarca vede bir kaç hafta ara ile IPTAL yazarak 3750'ye göndermiş isem de aboneliğim iptal olmadı.

Cumartesi günü yani bugün sitesinden gördüğüm müşteri hizmetleri numarası olan 555 7383***telefonu aradıysamda bir türlü cevap alamadım, telefonumda lira olduğu zaman otamatik olarak aboneliğiniz yenilendi deniliyor ve haftalık 1 TL otomatik kesiliyor,Avea böyle yaparak mı rakabet yapıyor.Ben film servisi istemiyorum, iptal işlemini için belirtilen şekilde mesaj gönderiyorum iptal etmiyorlar.

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mart
  10:11

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.03.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 03 Mart
  13:55

  Sayın Yetkili ,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş