Avea Fenercell'in İnternet Hızı Çok Düşük!

Müjdat A. |

Avea Fenercell'in internet hızı çok düşük!

Avea 3 G Fenercell 5 gb internet paketi kullanıyorum. Hattım çok yavaş, bir siteyi açmak 5 dakika sürüyor. Bulunduğum yer Mardin'in en büyük ilçesi Kızıltepe ama çekim gücü çok yavaş. Tabi elim kolum bağlı,taahhütlü olduğu için zira daha 6 ayım var.

Ben daha 6 ay daha 33 TL ücret ödeyeceğim mecburen, Arkadaşlar anlayacağınız kullanmadığım internetin parasını ödeyeceğim. Bir de jet modemi alırken, kesinlikle 25 tl den daha fazla bir ücret ödenmeyeceği söylenmişti,fakat ben her ay 33 tl ödeme yapıyorum. Üstelik 5gb'ı bile bitiremiyorum,Operatörün hızı yüzünden.

Etiketler :

Personel Eksik Bilgilendirme İnternet/3G Hız Mobil Modem Hız

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Mayıs
  13:59

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.04.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 17 Nisan
  10:21

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş