Avea Fenercell'in İnternet Hızı Çok Düşük!

Mevlüt U. |

Avea 3G Fenercell 5 gb internet paketi kullanıyorum. 0551251*** numaralı hattım çok yavaş, bir siteyi açmak 5 dakika sürüyor. Bulunduğum yer Kayseri'nin en büyük ilçesi Develi ama çekim gücü çok yavaş. Tabi elim kolum bağlı taahhütlü olduğu için daha 4 ayım var.

Aradım Fenercell müşteri hizmetlerini hızını artırmak için bir şeyler yaptı ama nafile kamlumbağa hızında. Ben daha 5 ay 30 TL ücret ödeyeceğim mecburen kullanmadığım internetin parasını ödeyeceğim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Mobil Modem Hız

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Eylül
  09:46

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 06 Eylül
  15:32

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş