Avea Fazladan Fatura Ücreti!

Deniz İ. |

Faturasız Avea hattımı faturalıya geçirdim geçerken bana istediğim paketi nasıl yapacağımı söylediler fatura kesim tarihi yada ilk ay ne kadar ödeyeceğimi söylemediler ve kullanmaya başladım.

10.05.2013 tarihinde paketim sıfırlandı daha 1 ay olmadan 17.günde sıfırladılar yeni döneme geçti ne kadar fatura ödeyeceğime baktığımda ise 24.9 tl yazdığını gördüm normalde 1 ay kullanımda 25 tl ödemem lazımdı.

Çağrı merkezini aradığımda ise ayın 10 unda fatura kesimi standart olduğunu 15 günü geçince 1 aylık kullanım ücreti aldıklarını söylediler bu konu hakkında şikayetçiyim beni birine bağlayın dediğimde ise bizim yapabileceğimiz bir şey olmadığını söylediler Avea nın fazladan para almasından şikayetçiyim.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Sorun Çözme/Yönlendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Haziran
  10:02

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 17 Mayıs
  12:54

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş