26 Aralık 2014

Avea Fazladan Fatura Tahsilatı!

26/09/2014 tarihinde Avea faturalı tarifemi iptal ettirmek istedim. Ancak bunun o gün mümkün olmadığını müşteri hizmetlerinden ifade ettiler. Ben o gece 23 /09/2014 tarihinde yeni fatura dönemine geçileceği ve internet paketimi iptal ettiğim için mobil veriyi kapattım ve hat değişikliğim kesin olarak gerçekleşene kadar mobil veriyi açmadım.

Normalde 3-4 günlük kullandığım kadar fatura ödemem gerekirken hat geçişi yapıyorum diye bir aylık fatura ödedim. Bunu da geçtim kullanmadığım halde 6 saniyelik bir internet kullanımı yansıtılmış faturama. Kaç defa aramama rağmen düzgün açıklama duyamadım ve bununla ilgili şikayetimi dahi almadılar. Haksız kazanç elde ediyorlar. Hakkımı helal etmiyorum.

Kadriye 102 Okunma

Cevaplar

  • Kadriye12 Ocak 2015

    26/09/2014 tarihinde Avea faturalı tarifemi iptal ettirmek istedim. Ancak bunun o gün mümkün olmadığını müşteri hizmetlerinden ifade ettiler. Ben o gece 23 /09/2014 tarihinde yeni fatura dönemine geçileceği ve#internet paketi mi iptal ettiğim için mobil veriyi kapattım ve hat değişikliğim kesin olarak gerçekleşene kadar mobil veriyi açmadım. Normalde 3-4 günlük kullandığım kadar fatura ödemem gerekirken hat geçişi yapıyorum diye bir aylık fatura ödedim. Bunu da geçtim kullanmadığım halde 6 saniyelik bir internet kullanımı yansıtılmış faturama. Kaç defa aramama rağmen düzgün açıklama duyamadım ve bununla ilgili şikayetimi dahi almadılar. Haksız kazanç elde ediyorlar. Hakkımı helal etmiyorum.

  • Kadriye30 Aralık 2014

    Avea Fazladan Fatura Tahsilatı! Kadriye y. | 26 Aralık 2014 13:1026/09/2014 tarihinde Avea faturalı tarifemi iptal ettirmek istedim. Ancak bunun o gün mümkün olmadığını müşteri hizmetlerinden ifade ettiler. Ben o gece 23 /09/2014 tarihinde yeni fatura dönemine geçileceği ve#internet paketi mi iptal ettiğim için mobil veriyi kapattım ve hat değişikliğim kesin olarak gerçekleşene kadar mobil veriyi açmadım. Normalde 3-4 günlük kullandığım kadar fatura ödemem gerekirken hat geçişi yapıyorum diye bir aylık fatura ödedim. Bunu da geçtim kullanmadığım halde 6 saniyelik bir internet kullanımı yansıtılmış faturama. Kaç defa aramama rağmen düzgün açıklama duyamadım ve bununla ilgili şikayetimi dahi almadılar. Haksız kazanç elde ediyorlar. Hakkımı helal etmiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön