02 Nisan 2013

Avea Fazladan Bir Aylık Fatura!

Telekomla 1-1-2012/ 31-12-2012 arası bir yıl süreli mobil(Avea)den vın hizmeti almak için kampanyaya katıldım. Bölgemde çekmediği içinde hiç kullanmadım. İptal için 31-12 2012 günüde telekomun talimatıyla Avea bayisine gidip aboneliğimi bitirdim.

Avea benim dilekçemi 3-1-2013 de işleme koyup yeni bir aydan 3 gün daha işletip, hiç veride aktarmadığı halde tam bir aylık karşılığı olan 30. 45 tl. fazladan ücret aldı.

Türk hukukunda anlaşmalarda ve iptallerde sizin verdiğiniz tarih mi geçerlidir yoksa o kurumun yeni bir aylık daha almak için fazladan üç gün geçirerek kendi istediği tarih mi geçerlidi.

Mürsel 22 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 06.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Mürsel17 Nisan 2013

    Şikayet var.com yönetimine. İlginize teşekkür ederim. Bu ilgi yaptırım gücünüzü de gösterdi ve istediğim gibi olmasa da şikayetim sözlü olarak cevaplandı. Bir teklif: Bir de, dolandırıcılar için bir site kursanız veya bu sitede bir bölüm açsanız çok isabetli olur ve sitenizin popüleritesini çok artırır. Ayrıca en çok da, iş kesimi tarafından takip edilir ve en çok ilanı veren guruplardan birisi de bu kesimdir. Ben yapacaktım teknik imkanlarım yetmedi. Geniş bilgi için; surprizsite.com/ Burnu enseden göstermek-1 de bulabilirsiniz. Başarılarınızın devamı dileğiyle.. Selamlar.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön